Експертна комісія визначила п’ятірку виробників, які представлять українські дизайнерські меблі, світло та аксесуари на виставці Maison&Objet в Парижі у вересні 2018 року. На експертів було покладене важке завдання вибору, адже кожна з поданих  заявок гідна участі у проекті, та абсолютно заслуговує бути експонентом колективного українського стенду.

Відомий промисловий дизайнер, член експертної комісії, Олексій Іскос, так прокоментував свій вибір:

“Я виходив з двох основних критеріїв:
1. Оригінальність. Мета виставки – показати не те, що «ми можемо не гірше», а що український дизайн може краще або інакше.
2. Комерційна цінність. Паризька виставка багато в чому орієнтована на роздрібний продаж. Там легше знайти не виробника для свого предметного дизайну, а конкретного покупця – магазин, галерею або приватну особу.”

Вітаємо обраних учасників! Цього вересня на виставці свої продукти представлять:

RYNTOVT DESIGN http://ryntovt.com

Yalanzhi objects http://objects.yalanzhi.com/ru/

NOOM Home https://www.noom-home.com

Grid Idea http://grid-idea.com

ZEGEN https://zegen.ua

Ми впевнені, що предмети та меблі українських виробників – учасників першого колективного стенду на Maison&Objet, знайдуть своїх прихильників та покупців. Бажаємо комерційних успіхів першій п’ятірці!

Дякуємо всім виробникам, які взяли участь у відборі, а тим, хто не потрапив до вересневої селекції нагадуємо, що за два місяці почнеться відбір учасників  на січневу виставку. Слідкуйте за оголошеннями!

Нагадаємо:

Вибрані на конкурсних засадах учасники повинні покрити 35%  відповідних витрат на оргацізацію вискавки, а також усі індивідуальні витрати, пов’язані із власним перельотом та проживанням під час виставки. Умови участі не вимагають обов’язкової фізичної присутності компаній під час експозицій їхніх предметів на виставці. Власний внесок учасника складає 1600 євро.

Допомога надаватиметься на замовлення ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу, та включатиме фінансування 65% вартості консультаційних послуг з підготовки до участі, оренди виставкової площі, логістичних послуг, маркетингових матеріалів, виготовлення та монтажу виставкового стенду, перекладацьких та репрезентаційних послуг під час виставок та у переговорах із потенційними партнерами.

За додатковою інформацією та допомогою звертайтесь:

+380677700757 (Сана Шевченко)
+380668489233 (Анастасія Білецька)
expodesign.ua@gmail.com

Організатор проекту:
Компанія Майно Дизайн

Програма реалізується Європейським банком реконструкції та
розвитку (ЄБРР) і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Ініціатива EU4Business об’єднує усі програми ЄС, спрямовані на
підтримку малих і середніх підприємств у регіоні Східного партнерства,
до якого входять ЄС, його держави-члени і шість країн-партнерів:
Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Більш
детальна інформація на офіційному веб-сайті www.eu4business.eu