Світлі ідеї від NEXT LEVEL LIGHTING та Kickstarter на інновації. Новини карантину з Ужгорода.

Kickstarter для інновації від NLL Wooden chandeliers with innovative COB LED lighting.

М. В якому моменті тебе та студію «зловив» карантин? 

Микола Савін та Артем Колюка, Next Level Lighting (NLL)

А.К. Цього літа ми з партнером Миколою Савіним планували перевести нашу продукцію на іншу технологію – більш технологічну і естетично привабливу COB LED стрічку. Це новинка яка тільки починає широко викоростовуватися і набуває популярності у світі. Я знайшов її на виставці по освітленню в Китаї минулого літа.  Навіть встигли для цього запустити свій проєкт на Кікстартері, але ситуація різко змінилася і тепер це під великим питанням (Ознайомитися та підтримати інноваційний проєкт можна на Kickstarter). Ми розвиваємося також в напрямку розширення модельного ряду світильників – домовилися з дизайнером зі Львову про співпрацю у втіленні колекції за його дизайном. Сам проєкт передбачає значних вкладень, як фінансових так і трудових тому поки він на «карантинній паузі». 

Cвітильник “Interstellar XL”

М. Які основні проблеми сьогодні вийшли на перший план – зрозуміло, що оренда і заробітна платня, як і у всіх.  Але з чим найважче впоратися?   

А.К. Пристосовуватись завжди важкувато. Так вийшло, що у мене і моєї дружини родичі дуже далеко: для нас найважче це коли дитячий садок на карантині! На віхідні ми звісно ж вибираємось на нашу ділянку за містом, відпочиваємо, граємо з дитиною і мріємо про наш власний будинок. А в робочі дні підміняємо один одного на “роботі” вдома: коли я не на роботі Таня (дружина) вибираєтся на вело-прогулянку в ліс або прогулятися біля річки. 

М. Які ноухау придумали, завдяки карантину?  

А.К. Поки що ноу-хау ніякі не придумовували, було багато речей і ідей, які відкладалися і на які не було часу. Зараз, наприклад, почали осваювати нову для нас технологію – відливати металеві елементи з ZAMAK для наших світильників. На вистаці MAISON&OBJET в Парижі я познайомився з чудовою компанією VAU із Загреба (Хорватія), яка мене надихнула своїми досягненнями на це і вони консультують мене в деяких питаннях. Вони відливають круті аксесуари для кабінету. Саме Загреб я з сім’єю збирався відвідати у травні і заїхати в гості до цієї компанії і поєднати приємне з корисним. 

Світильник “GENESIS”

М. Які предмети меблів ти зараз активно використовуєш, перебуваючи вдома?

А.К. Дома до роботи і після неї я граю і граю і граю з дочкою, – активно, а навіть пасивно, утомлений, використовую тільки ліжко 🙂

M. Чого не вистачає в твоєму помешканні, що би ти зараз придбав би для себе?

А.К. Телепорталу! 🙂 Я мрію щоб, вже нарешті, винайшли телепортацію і можна було кожен день використовуючи портал потрапляти в мальовничі закутки нашої планети а ввечорі повертатися додому. 

Світильник “VECTOR”

М. Які ти можеш зробити прогнози щодо майбутнього? 

А.К. Є надія, що економічна криза для нас буде не такою сильною, як у 2008-му та 2014-му, і є навіть докази – це міжнародні замовлення, хоч і не значні, в порівнянні із минулими періодами. Взагалі, припущу думку, за декілька років про цей наш світовий карантин також забудуть, як і про минулі епідеміі. І люди знову потонуть з головою в своїх нових справах. Тому ми в режимі – роби, те що маєш робити, а далі, як вже буде, так буде.

(с) Maino Design Ukraine