Юрій Ринтовт, дизайнер-філософ, засновник
студії RYNTOVT DESIGN

Всі ми є частиною одного живого організму, до якого необхідно ставитися з належною повагою і любов’ю, все це єдина система, в якій дух і матерія переплетені воєдино, і приватне завжди відображає ціле, там, де людина єдина зі світом до кожної молекули. На даній філософії базується творчість RYNTOVT DESIGN, формується смисловий зміст і ставлення до роботи.

Ахрітектура та дизайн офісної будівлі RYNTOVT DESIGN (м.Харків)

М. В якому моменті тебе і студію «зловив» карантин?

Ю.Р. За 3 дні до оголошення карантину був в Києві, затверджував з партнерами остаточний дизайн модельного ряду нової лінійки меблів для серійного виробництва, розробленої Ryntovt Design Studio і експозицію цих меблів для київського шоурума. Зараз робимо промзразки.

М. Які основні проблеми сьогодні вийшли на перший план, з чим найважче впоратися?

Ю.Р. Кардинальних змін немає, крім порожніх вулиць, можливості купити букет садових квітів у бабусі біля метро … Як працювали, так і працюємо + організували нову транспортну логістику для співробітників, тощо. Підвищене почуття відповідальності за всю свою команду – це норма в будь-яких ситуаціях, карантин не є винятком.

М. Які меблі ти зараз активно використовуєш, перебуваючи вдома?

Ю.Р. З тих пір як я спроєктував і виготовив у своїй майстерні першу меблеву колекцію, а це вже більше 25 років, – вдома «експлуатую» виключно ті меблі, яку ми проектуємо і виробляємо.

М. Чого не вистачає в будинку, що б ти зараз придбав?

Ю.Р. Безумовно, не вистачає свого спортзалу в бажаній комплектації ☺ Все інше спроєктовано та виготовлено RYNTOVT DESIGN, наші меблі легко інтегруються в будь-яке середовище, настільки універсальний її візуальний код завдяки натуральним фактурами, текстур і формоутворення. Це дає прекрасну можливість до ситуативної і атмосферної адаптації.

М. Які прогнози ти можеш дати на розвиток галузі (дизайн інтер’єрів, предметний дизайн) – буде мир споживати прекрасне або тільки функціональне?

Ю.Р. Шкодую, що саме таким шляхом людство вимушено проходити свою еволюцію … Епоха безмежного і бездумного споживання йде в історію … Сподіваюся на початок стриманого, помірного, морального життя. Це стосується багатьох аспектів існування, харчування, одягу, дому, інтер’єру і екстер’єру, а головне – відношенняя із самим собою!

Земля – ​​це маленьке диво, місце для всіх жителів планети. Для всіх жителів планети! Давайте берегти і любити її і все життя, яке поруч, від мурашки до черепахи … Якщо коротко! Мінімальне споживання якісного продукту і духовне зростання!

Фото матеріали надані RYNTOVT DESIGN

(c) Maino Design Ukraine