На першому післяковідному Paris Design Week (9-18 вересня 2021) український проект представить в Парижі незвичайні креативні продукти, що мають в ідеології екологічність, сталість, елементи ручної праці та виготовлені з натуральних або новітніх еко-матеріалів. 

Тиждень дизайну в Парижі (Paris Design Week) – це масштабна подія світового

значення, яка проводиться цього року вдесяте. Подія об’єднує тисячі молодих імен світового дизайну та понад сотні локацій по всій французькій столиці. Цього року прогнозується підвищена увага до події та її учасників після тривалої перерви.

Концепція Paris Design Week пропонує різнобічне бачення дизайну в широкому

розумінні – від створення меблів до графічного дизайну, включаючи архітектуру

інтер’єру, декоративно-прикладне мистецтво і навіть гастрономію.

Українські дизайнери беруть участь у цій подїї вже вп’яте, і досить успішно.

Примітно, що історія українського дизайну в Парижі почалася саме в Культурному центрі при Посольтві України у Франції у 2016 році.

До складу учасників запрошуються ремісники-крафтери та виробники дизайнерських об’єктів інтер’єру та меблів, освітлення, декору та текстилю.

Експозицію буде показано у приміщенні Українського Культурного Центру (Centre Culturel de l’Ambassade d’Ukraine en France). Адреса: 22, avenue de Messine, 75008 Paris

Участь на умовах конкурсу, відбір буде здійснюватися франко-українською експертною радою. Організаційний внесок складає 450 євро, та включає організаційний та промоційний супровід проекту протягом 3 місяців. 

Подача заявок: до 13 липня 2021. (Надіслати на електронну пошту expodesign.ua@gmail.com фото і описи об‘єктів, які хочете показати на виставці. Кількість робіт на подачу на обмежується.)

Організатори — MAЇNO Design Ukraine, MAЇNO France

За підтримки Посольства України у Французькій Республіці

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Сана Моро +38067 770 07 57, Анастасія Білецька +38066 848 92 33 або пишіть нам на expodesign.ua@gmail.com