Паша Вєтров засновник студії PAVEL VETROV STUDIO

М. В якому моменті тебе та студію «зловив» карантин? 

П.В. Ми були на 200% впевнені, що в нашій країні, як і в усьому світі введуть карантин. Тому швидко «підтягнули» поточні проєкти, закрили офіс і перебралися працювати по домівках. Всі проєкти не дивлячись ні на що знаходяться в роботі – все in progress. Є інтернет, комп’ютер, олівці і папір, це дозволяє продовжувати роботу. Ну і скайп, звичайно, при необхідності. Все супер!

Письмовий стіл ASH ZEGEN

М. Які основні проблеми сьогодні вийшли на перший план – зрозуміло оренда і заробірта платня працівників, це у всіх, але з чим найважче впоратися?

П.В. Мені було складніше всього зібратися з думками і продовжувати роботу з дому. Це незвично. Але звикання зайняло всього пару днів. Зараз все налагодив і працюється відмінно! З плюсів, з’явився час розібрати тонни начерків, проєктів, поспілкуватися з клієнтами і просто налагодити роботу та комунікацію з новими клієнтами-виробниками.

Серія пледів для українського бренду WOOLKRAFTS

М. Які предмети меблів ти зараз активно використовуєш перебуваючи вдома?

П.В. Кухню 🙂 А якщо серйозно, проєктів багато, є зобов’язання перед клієнтами, які необхідно виконувати. І частіше за все, вдома я на «роботі» – за своїм столом OLLLY, який я спроєктував для себе і ZEGEN. 

Письмовий стіл Паші Вєтрова – OLLLY ZEGEN

М. Чого тобі не вистачає в будинку, що б ти зараз придбав?

П.В. Купив би будинок! 🙂 Або квартиру з терасою. І сидів би на свіжому повітрі з ноутом і працював. Ідеально. Думаю зараз багато людей про це задумалися.

М. Як щодо прогнозів на майбутнє?

П.В. Виробництво меблів і без нинішньої кризи прагнуло створювати довговічні, натуральні предмети, що сповідують еко тренди.

Багато виробників саме до цього і приходять. Можливо цей ефект зараз просто ще більше посилиться. Подивимося.

Будь-яка глобальна криза згодом впливає на майбутній дизайн.

Певно, що ця глобальна проблема змусить змінити державні структури та установи, громадські середовища, транспорт, громадські заклади в більшій мірі – зробить їх менш тактильними і більш безпечними для перебування великої кількості людей. Майбутнє обіцяє бути цікавим.

Письмовий стіл для Woodman Est

(с) Maino Design Ukraine