Громадянське обїєднання «Конгрес Активістів Культури» розвиває мережу культурного активізму та сприяє досягненню цілей шляхом реалізації міждисциплінарних проектів у співпраці з регіональними ініціативними групами. Ми створюємо умови для активізації позитивних змін у культурному полі. Місією конгреу є сприяння збереженню та розвитку української культури і креативних індустрій, розвиток громадянського суспільства в Україні, формування творчих громад і спільнот, а також задоволення і захист законних прав та інтересів членів конгресу.
Конгрес створює, відповідно до мети та напрямків діяльності, підприємства та організації, продюсерські центріи, тематичні творчі об’єднання, театральні та музичні колективи, мистецькі резиденції, креативні та культурні простори, проекти, програми культурно-мистецьких клубів та інші, незаборонені законодавством, об’єднання фахівців у сфері культури та мистецтв.

 


PRAGMATIKA.MEDIA – міжнародний архітектурний ресурс та інформаційно-публіцистичне видання для професіоналів і широкого кола читачів, що представляє новини, тренди та тенденції в сфері архітектури, дизайну, ландшафтного проектування та урбаністики. PRAGMATIKA.MEDIA – це десять номерів на рік, і в кожному 200–300 сторінок яскравої, актуальної інформації, а також електронна версія видання та власна інтернет-платформа й популярна сторінка у Facebook. Ми пропонуємо не тільки і не стільки інформацію, скільки генеруємо сенс та натхнення. Видання PRAGMATIKA.MEDIA: все, що потрібно знати про архітектуру!

 


Креативний проджект-менеджмент. Керуємо твочими проектами та робимо лише те, що подобається нам самим, дарує радість, задоволеня та натхнення. http://creapro.ua

HIS – онлайн платформа (his.ua) і офлайн майданчик для всіх, хто закоханий в інтер’єрний дизайн, архітектуру та українську предметку. Щодня в нашому онлайн журналі ми публікуємо найцікавіші новини зі світу дизайну, розповідаємо про останні події та показуємо найкращі інтер’єрні об’єкти як в Україні, так і з усього світу. У розділі «магазин» ви можете в один клік придбати стильні меблі, предмети освітлення та декору від українських дизайнерів та виробників. Якщо ви потребуєте допомоги фахівця, шукайте дизайнера інтер’єру або студію, тоді корисною стане «спільнота» на his.ua, де реєструються і викладають свої портфоліо кращі фахівці країни. У шоурумі HIS, де регулярно проводяться лекції, презентації та вечірки, на площі в 300 кв. м зібрано унікальний модельний ряд меблів, світла і декору більш ніж 150 вітчизняних брендів.

SBID — міжнародна організація, яка об’єднує професійних дизайнерів і архітекторів з виробниками, девелоперами, інвесторами та постачальниками. До асоціації входять понад 50 тисяч акредитованих професіоналів з усього світу.
SBID — це платформа, де формуються тенденції, відбувається обмін знаннями та досвідом. Представники індустрії отримують доступ до масштабних проектів та інвестицій. Індустрія інтер’єрного дизайну, як один з важливих секторів економіки Великобританії з обсягом ВВП £ 11.6 млрд, активно підтримується британським урядом. За розвиток дизайн-індустрії в своїй країні Королева Великобританії Єлизавета II нагородила президента SBID Ванессу Бреді  орденом Британської імперії.
 

 

Prostir86 — дизайн-платформа, що займається розвитком та підтримкою українського дизайну, презентуючи унікальні продукти у світі.

 

 

Місія CREAHEART — допомагати формувати та просувати сталий образ “українського стилю/дизайну” в Європі/світі, відокремити позицію українського дизайну серед Східно-європейських країн (СНД). Популяризація сучасного українського стилю мислення та української культури, сучасного дизайну, мистецтва та архітектурних робіт українців.
Агенція активно просуває та презентує український дизайн на міжнародній арені. Сприяє  формуванню та підтримці культурного іміджу українського дизайну. Допомагає у пошуку ринків продажу в Європі для предметів українського походження.  
 

FabLab Fabricator – лабораторія швидкого прототипування, що надає доступ до найсучасніших інструментів цифрового виготовлення (3д принтери, 3д сканери, лазерні різаки, ручний інструмент, чпу верстати та багато іншого)
FabLab Fabricator – це місце, де задуми дизайнерів обов’язково стануть фізичним об’єктом. Місце, де легко знайти однодумців, стати частиною спільноти, отримати усі необхідні знання. У лабораторії можна миттєво тестувати свої ідеї, моделювати та вносити корективи, що допомагає заощадити час та гроші.
FabLab Fabricator різними шляхами сприяє розвитку суспільства та країни, надає спеціальні умови для дизайнерів з усієї України.

 

Європейська Школа Дизайну (EDS) — перший в Україні освітній центр, орієнтований на комплексну системну бізнес-підготовку кваліфікованих фахівців в сфері дизайну європейського рівня.
Принципи, за якими працює EDS: якість, що відповідає міжнародним стандартам професії дизайнера, системність, послідовність і комплексність в навчанні, викладачі — тільки практикуючі фахівці, експерти ринку, робота з реальними замовниками, реальними дизайн об’єктами, націленість на результат — закінчений повноцінний проект, орієнтація на розвиток власного дизайн-бізнесу, монетизацію творчості.
Програма підготовки предметних дизайнерів від Європейської Школи Дизайну повністю відповідає цим принципам. Курс побудований на максимальному залученні слухачів до процесу розробки і створення авторських предметів меблів, декору та освітлення, які відповідають вимогам естетики і функціональності. Таким чином, кожен випускник курсу може перетворити своє захоплення в професійне досягнення, а хобі — в прибуткову професію і отримати максимум можливостей для розвитку своєї кар’єри в сфері дизайну в подальшому.

 

Торгово-промислова палата України (ТПП України) — недержавна неприбуткова самоврядна організація, яка на добровільних засадах об`єднує юридичних осіб та громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їх об`єднання. Палати надають практичну допомогу підприємцям у проведенні торговельно-економічних операцій на внутрішньому та зовнішньому ринках, сприяють розвитку експорту українських товарів та послуг, для чого надають своїм членам широкий спектр професійних послуг.
Організація міжнародного економічного співробітництва (організація міжнародних ділових заходів за кордоном; консультації Служби старших експертів (SES); організація ознайомчих місій в Україну для іноземних компаній).
Підтримка експорту (консультації із загальних питань міжнародного торговельного, інвестиційного співробітництва та з питань виробничої кооперації; пошук потенційного партнера за кордоном; огляд потенційних ринків експорту; консультації щодо вимог ринку експорту до товару; дослідження цільового ринку експорту)
Налагодження зв’язків з Європейською мережею підприємств (EEN) (пошук партнерів-інвесторів у країнах – учасницях EEN; пошук інноваційних технологій у країнах – учасницях EEN; пошук партнерів у країнах – учасницях EEN для створення спільних підприємств; пошук партнерів у країнах – учасницях EEN для імпорту й експорту товарів).