11 березня до 30 квітня оголошено прийом заявок* від українських дизайнерів на участь у колективному стенді на Paris Design Week, що відбудеться 4-8 вересня 2019 року в Парижі на головній локації заходу Ground Control.

Раз на рік Париж охоплює дизайн-лихоманка: грандіозна подія, у яку поринає французька столиця та десятки тисяч гостей, вона надає молодим дизайнерам безліч нових можливостей та контактів! Паризький тиждень дизайну, який проходить у вересні одночасно із салоном Maison et Objet — це не просто ще один захід, на якому варто побувати кожному, хто професійно пов’язаний із дизайном, це щоразу перспектива початку нової зіркової історії для молодих** дизайнерів з усього світу. Зокрема, завдяки міжнародному конкурсу RADO STAR PRIZE, який відбувається під час Тижня дизайну. Нагадаємо, що минулого року український дизайнер Ігор Скрипник оримав Public Price цього престижного конкурсу за концепт світильника MOON!

До участі приймаються дизайнерські концепти, прототипи та реалізовані об’єкти у категоріях: меблі, освітлення, декор для дому (декоративний текстиль, кераміка, аксесуари).

Цього року у складі міжнародного жюрі, яке обере 5 переможців з поданих заявок, будуть відомі та авторитетні професіонали сфери дизайну із Франції, Данії та України:
Засновниця українського бренду DAVIS CASA — речника гарного смаку в дизайні, Фаїна Еренбург, дизайнер інтер’єрів, президент Європейської асоціації дизайнерів і декораторів, месьє Дідьє Маргеріт (Didier Margueritte), засновник культового блогу про дизайн BLOG ESPRIT DESIGN Венсан Ромео, засновник найстильнішого європейського дизайн-блогу joyana.fr Йо Яна (JO YANA), дизайнер та засновник студії iskos-berlin Олексій Іскос, головний редактор видання PRAGMATIKA та тонкий поціновувач мистецького вираження прагматичного погляду на дизайн Костянтин Ковшевацький, креативна директорка MAINO Design Ukraine Анастасія Білецька.

П’ятірка переможців отримає допомогу від Європейського банку Реконструкції та Розвитку у вигляді грошової компенсації 70% витрат на організацію виставки. Організаційний внесок переможця складає 670 євро. Організаційні внески учасників на загальних умовах складають 2180 євро. Проект розрахований на вісім учасників.

Європейські інституції бачать в українському дизайні величезний потенціал. Саме тому вони готові надавати вам фінансову підтримку та сприяти вашому швидкому розвитку. Проект реалізується за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті: eu4business.eu

Переможців буде оголошено 14 травня 2019 року.

Бажаємо успіхів!


* Кожен заявник може подавати необмежену кількість робіт. При цьому заявку треба заповнювати лише один раз.
** Перевага у відборі до участі на умовах гранту буде надаватися дизайнерам до 35 років.

За додатковою інформацією звертайтеся:
expodesign.ua@gmail.com
+380677700757 Сана Шевченко (організаційні питання)
+380668489233 Анастасія Білецька (творчі та креативні питання)