Минулий тиждень виявився дуже насиченим для французької журналістки Le Figaro Мaрго Гішето, який вона провела в Україні!
Дослідження українського дизайн середовища пролягло на два міста, через два культурних дизайн осередка та по тисячам хвилин розмов про дизайн! Комунікації, то така справа! Не тільки листи писати. Комунікації – це перш за все контакт, і чим живиший тим кращий!
Майже півтори сотні дизайнерів, які пийшли на зустрічі в Києві та у Львові! Майже 400 хвилин задокументованого часу на розмови, та більше ніж 2000 хвилин вільно протікаючих дискусій про місце україcьких дизайнерів у світовому ком’юніті, про інструменти просування, про міжнародний досвід, про виставки, про дизайн віки, галереї, великі бренди, про національні особливості, про тренди та про глобалізацію, про науковий прогрес та про вплив мистецтва, про моду та про фемінізм, про політику та про економіку, про визначенність та про самовідомість про інше, що не стосується дизайну на пряму, але бентежить людей по всьому світу та в його окремих куточках!
Дякуємо партнерам у Львові PPV Knowledge Networks та особисто панові Володимиру Воробею, Projector Lviv за допомогу в організації зустрічі із дизайнерами Creative Industries Talks #9 #mycreativespark 💛
Дякуємо Вікторії Якуші засновнці Ya Vsesvit а наданий простір для розмов про дизайн у Києві💙
Дякуємо всім за теплі, смачні, веселі та конструктивні зустрічі!
Дякуємо ассоціації Design4Ukraine за те, що зараз ми можемо робити двіж-дизайну більш потужно! Все заради розвитку, все заради українських дизайнерів.
До зустрічі на українських стендах в Парижі – Ukrainian Design Brands vol 3 виставці Maison & Objet та на просторі проекту “Біла сфера” на Paris Design week.

фото надані PPV Knowledge Networks