Запрошуємо українських виробників до участі у міжнародній виставці Maison & Objet* Paris у вересні 2022 року. 

Ми раді повідомити, що із 29 червня по 7 липня оголошується прийом заявок на участь у двох колективних стендах!

Маєте власний бренд, мануфактуру, студію кераміки та крафту? Прагнете зберегти й розвинути своє підприємство або ательє за допомогою експорту у складний період? Цей проєкт може стати чудовою нагодою. 

Після вдалого досвіду представлення низки українських брендів на міжнародній виставці Maison et Objet в Парижі ЄБРР за підтримки уряду США в межах Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР **, разом з компанією Майно Дизайн розробили спеціальну антикризову програму для підтримки креативної галузі України. Цього вересня в рамках престижного салону плануються два колективних українських стенди: UKRAINIAN CERAMIC AND CRAFT у павільйоні 5А та UKRAINIAN DESIGN BRANDS у павільйоні 6.

Від вас — «смачна цукерка» крафтового виробництва або серійний дизайнерський продукт, за нами — професійна обгортка: консультації з брендингу, підготовка комунікаційного пакета учасника, організація виставки, доставка ваших предметів до Парижу, промоушн та комунікації з українськими та міжнародними ЗМІ, супроводження під час міжнародної виставки, В2В-зустрічі та допомога в отриманні міжнародних замовлень і контрактів. А також фінансова підтримка вашої участі від партнерів-донорів. 

На креативний та дизайнерський сектор безпосередньо впливає ситуація, що склалася в Україні. Внутрішній ринок дизайнерської продукції, який активно розвивався роками, з початком війни дестабілізувався. Експортна діяльність може стати єдиним рішенням, що допоможе вижити малим і середнім виробникам сегменту креативної індустрії, особливо тим, хто займається виробами ремісничого декору з натуральних матеріалів (кераміка, вовна, текстиль, дерево тощо).

До участі приймаються дизайнерські реалізовані серійні (до павільйону 6) та несерійні об’єкти у категоріях:

Ukrainian ceramic and craft, павільон 5А

(кераміка, меблі, освітлення, інтер’єрний декор, предмети категорії народних художніх промислів із високою художньою цінністю зі значною або повною долею ручного виробництва)

Ukrainian design brands, павільон 6

(меблі, освітлення, інтер’єрний декор серійного або мануфактурного виробництва)

Заявка на участь повинна містити:

Заповнений формуляр Заявки

(завантажити тут)

  1. Копію статуту (для юридичної особи).
  2. Презентацію компанії (із посиланнями на сайт та соціальні мережі і контактними даними)
  3. Каталог товарів у форматі PDF із прайсом
  4. Портретне фото автора об’єкта або фото майстра (до павільйону 5а) та коротку професійну довідку 

Весь пакет документів потрібно надіслати на електронну адресу MARUSHCA@ebrd.com з обов’язковою копією на expodesign.ua@gmail.com до 7 липня 2022 року включно. 

Заявки, що будуть надіслані пізніше, не зможуть взяти участь у конкурсі!

Переможців буде оголошено 15 липня 2022 року.

Склад учасників стендів буде визначено методом відбору із залученням до процедури міжнародних експертів дизайну та art&craft, серед яких:

Clementine Chambon (French multidisciplinary artist and designer),

Maria Christina Hamel (Designer and Producer based in Milan and Tuscany),

Fabrice Ausset (architect, designer, founder of the FA Design Agency, Paris),

Jean-Paul Bath (CEO of Le FRENCH DESIGN by VIA, Paris),

Konstantin Kovshevatsky (PRAGMATIKA media, Ukraine). 

Переможці конкурсу отримають допомогу у формі грошової компенсації 85% витрат на організацію виставки. Ініціатива імплементується за підтримки ЄБРР. Фінансування забезпечується урядом США в межах Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР**.

Кількість переможців у павільйоні 6 —5 компаній.  

Організаційний внесок переможця конкурсу становить €609 (15% від суми загальної вартості організаційних витрат. Організаційний внесок учасника не покриває доїзду та проживання учасника та інші особисті витрати.)

Кількість переможців в павільйоні 5A — 8 компаній.  

Організаційний внесок переможця конкурсу становить – €395 (15% від суми загальної вартості організаційних витрат. Організаційний внесок учасника не покриває доїзду та проживання учасника та інші особисті витрати.)

Бажаємо успіху!

*Maison&Objet — одна з найбільших і найавторитетніших європейських виставок інтер’єрного дизайну та предметів декору, а також найпотужніша онлайн-платформа для професіоналів MOM чекають на українські дизайнерські бренди.

Для креативного та дизайнерського сектора MAISON&OBJET http://www.maison-objet.com — це найвпливовіша виставка для продажу та презентації дизайнерської продукції в Європі. Вона проходить двічі на рік (у січні та вересні) у Парижі. Відвідувачі з п’яти континентів шукають нові ідеї та продукти, відкривають для себе бренди, зав’язують контакти з усього світу з огляду на велику медіа- та професійну інфраструктуру заходу. Виставка є однією з найважливіших точок «входу» до ЄС та світових ринків у креативному секторі. Вона об’єднує тисячі професіоналів і сотні тисяч потенційних клієнтів та постачальників за допомогою пов’язаного потужного цифрового інструменту — платформи MOM https://mom.maison-objet.com/en. 

Формат й аудиторія виставки якнайкраще відповідає особливостям українського креативного сегменту з його продуктом і стадією розвитку. Maison & Objet — головна європейська виставка, яку відвідують покупці із США та азіатських країн, що відкриває перед учасниками додаткові перспективи. Для багатьох українських виробників участь у виставці вже стала початком успішної експортної біографії. 

** За підтримки ЄБРР та фінансування США в межах Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР (інші донори: Італія, Корея, Люксембург, Норвегія, Швейцарія, Швеція, Японія, та ТайваньБізнес  Фонд Технічного Співробітництва ЄБРР, та США). European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні The U.S. Department of the Treasury

*** Кожен заявник може подавати необмежену кількість об’єктів під одним брендом. При цьому заявку потрібно заповнювати лише раз.

За додатковою інформацією звертайтеся:

еmail: expodesign.ua@gmail.com

Тelegram:

+380 (67) 770 07 57 Сана Моро

+380 (66) 848 92 33 Анастасія Білецька