Олексій Іскос

Промисловий дизайнер
Освіта:  Архітектурний факультет Харківського Інженерно-Будівельного Інституту;
Педагогічний Інституті ім. Сковороди.
У 1991 переїхав до Данії. Закінчив відділення предметного дизайну Датської Школи Дизайну в 1996.
Кар’єра: З 1999 до 2010 працював в студії Komplot Design.
З 2010 співзасновник і партнер в Iskos-Berlin Design.
Досягнення: Продукти, розроблені в першу чергу в KOMPLOT, а потім в ISKOS – BERLIN, були представлені в музеї дизайну Данія, Die Neue Sammlung – Міжнародний музей дизайну в Мюнхені, Музей сучасного мистецтва, Нью-Йорк та ін. Різні твори входять до колекцій дизайнерського музею Данмарк, колекції Державної мистецької ради та Ісландського музею дизайну.
У 2018 відкрив студію Aleksej Iskos Design.
Філософія: “Ми бачимо дизайн як мистецтво розповіді. Ця історія зазвичай досить складна, складається з семантики, морфології, матеріальності, технології об’єктів та багатьох інших елементів.”
 
Костянтин Ковшевацький

Головний редактор, співзасновник платформи та видання PRAGMATIKA.MEDIA
Освіта: Одеський Національний Економічний Університет, факультет економіки і управління підприємництвом
PRAGMATIKA.MEDIA – це міжнародний архітектурний ресурс та інформаційно-публіцистичне видання для професіоналів і широкого кола читачів, що представляє новини, тренди та тенденції в сфері архітектури, дизайну, ландшафтного проектування і урбаністики
Філософія: «Якість твого життя – це якість наративу, що ти споживаєш»


Анастасія Білецька


Практик формування процесів розвитку української дизайн спільноти.
 
Кар’єра: Арт директор Creaheart communication agency, MAINO design Ukraine
Досягнення: релізовані міжнародні проекти: Bologna Design Week (Design Exists 2015, Collaboration 2016), Paris Design week (Les vols/«Польоти уві сні та наяву») 2016, Transformation 2017), “Ефект Хризаліди” Париж, 2017.
Філософія: “Ми повинні давати собі шанси. Це стосується всіх сфер життя – суспільного, бізнесового, приватного”.
Моя місія співзвучна до місій компаній з якими я працюю – створювати успішні приклади, які входять до сучасної історії українського промислового дизайну, допомагати формувати та просувати сталий образ “українського стилю-дизайну” в Європі та світі.
 

Ольга Богданова

Архітектор, дизайнер інтер’єру, креативний менеджер в сфері предметного дизайну.
Кар’єра: Партнер та архітектор 2b.group, керуючий партнер в prostir86, куратор українських стендів на Paris Design Week 2016-2017 та Dutch Design Week 2017-2018
Філософія: Make things simple.
Бачити в різноманітності спільне та вміти його поєднати. Працювати з багатьма, чути та обмінюватись поглядами на одні й ті ж самі речі мабуть один з самих важких але дуже захоплюючих шляхів в роботі.
 
 

Ольга Терефєєва

Менеджер-стратег, дизайнер інтер’єру, викладач
Кар’єра: Менеджер pr and partnership у SBID UKRAINE, Товариство британського і міжнародного дизайну в Україні, дизайнер інтер’єру, викладач EDS (Європейська Школа Дизайну в Києві)

Євген Семененко

Культуртрегер, куратор дизайн програм
Кар’єра: Займає посаду Senior Graphic Designer Coca-Cola Ukraine і посаду глави правЗанімает посаду Senior Graphic Designer Coca-Cola Ukraine і посаду голови правління «ВАРТО» (Київське об’єднання молодих дизайнерів України) .ленія «ВАРТО» (Київське об’єднання молодих дизайнерів України).
Досягнення: створив найпопулярніші і відвідувані культурно-освітні проекти спільноти дизайнерів на території України, таких як: ВАРТІ ІМЕНА, ВАРТЕ КІНО, ARCHISPHERE, INDUSTART, ВАРТА СПРАВА, AUTOМАЙ, люстри, ВАРТЕ Кiно … і т.д.

Програма реалізується Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.