Не володіти, а мати можливість користуватись у потрібний момент і в будь якому місці. THECASE від Андрія Могили.

Дизайнер Андрій Могила, засновник студії дизайну CITEK, розробник платформи пошуку THECASE.

М. В якому моменті тебе та студію «зловив» карантин?

А. М. Поки що, на щастя,  не зловив 🙂 Студія на карантині, працюємо он-лайн. Це не стало проблемою, тому що всі інструменти, які потрібні для віддаленої  роботи ми використовували і раніше. Всі проєкти зберігаються на хмарних сервісах, задачі ставляться через таск-трекєр — програму для управління проектами. Зустрічі для обговорення відбуваються у  Skype або Zoom.

М. Які основні проблеми сьогодні вийшли на перший план з чим найважче впоратися?

А. М. Виклики у процесі проєктування — скоріше не в організаційній, а в психологічній площині, але це загальна проблема з якою стикається кожен, хто зараз на карантині. Треба пам’ятати, що все минає 🙂

Стелаж Friendly. Колекція для меблевого бренду ZEGEN

М. Які ноу-хау може придумали за цей час?

А. М. Ноу-хау я придумав дещо раніше, а зараз  з’явився час цим займатися. Це розробка платформи THECASE, яка дозволить дизайнерам та архітекторам створювати свої проєкти в будь-якому місці та більш оперативно, ніж зараз. Мати змогу укомплектовувати свої інтер’єри, отримувати замовлення та заробляти – всі інструменти в одному місці. Сервіс на стадії розробки, але вже доступний для користувачів – у библіотеці майже 43 тисячі предметів та майже 37 тисяч 3D моделей!

THECASE – сервіс для дизайнерів інтер’єру з пошуку предметів меблів, освітлення та декору.

М. Які меблі ти зараз активно використовуєшь перебуваючи вдома?

А. М. Працюю за столом власного дизайну який розроблено у CITEK та виготовляється українським виробником ZEGEN.

Cтіл Friendly для себе. Колекція для меблевого бренду ZEGEN

Дуже цікавий досвід, мати можливість випробувати меблі в “польових” умовах. Було б корисно для дизайнера мати змогу тестувати свій дизайн у власній майстерні чи шоу-румі.

М. Чого не вистачає в будинку, що б ти зараз придбав?

А. М. Не вистачає власне самого будинку! 🙂 Це поки що мрія і як показує час та останні події, це дуже нагальна потреба. Бути  повсякчас ближче до природи і не  стати заручником обставин на кшталт карантину. Хоча буде правильніше для мене не володіти будинком, а мати можливість ним користуватись у потрібний момент і в будь якому місці.

М. Які прогнози ти можеш дати на розвиток галузі (дизайн інтер’єрів, предметний дизайн) – буде світ споживати прекрасне або тільки функціональне?

А. М. Я вважаю, що це буде два світи, що можуть не перетинатися 🙂 Світ де переважає доцільність, турбота про довкілля, рівний доступ до можливостей, світ який існує в умовах обмежених ресурсів та світ, який дозволяє мріяти, кохати, мати слабкості та право на помилки, світ де можна робити непотрібні речі, світ де відчуваєш себе живим.

(с) Maino Design Ukraine