П’ять прем’єр від українських брендів дизайну на січневій виставці Maison&Objet 2020 в Парижі.

         Вже вчетверте проект Ukrainian Design Brands представить на провідній європейській виставці п’ятірку креативних дизайн-брендів із України. Цього разу колективна експозиція презентує на салоні Maison&Objet низку новинок:  два нових бренди та нові колекції вже відомих українських компаній. Найкращі зразки сучасного українського дизайну, що були відібрані фаховим міжнародним журі, будуть вперше презентовані для широкого загалу саме в рамках проекту Ukrainian Design Brands vol. 4 в Парижі.

Компанії демонструють різні напрямки та стилі, в яких розвивається український предметний креатив. 

Учасники Ukrainian Design Brands vol. 4:

      Бренд, на який чекають в Парижі, улюбленець французьких глянців – NOOM представить лімітовані моделі супрематичних світильників та ваз у нових кольорах, модульний підсвічник Orb, a також абсолютно новий напрямок бренду меблі. Паризька аудиторія матиме нагоду побачити дебютну колекцію меблів від  NOOM: кавовий столик, крісло та комод.

      Art & Design by Kristina Gaidamaka має витоки із мистецького бекграунду своєї засновниці — відомої української художниці Христини Гайдамаки. Брен презентує нову колекцію килимів ручної роботи «Острови», виконаних з натуральної вовни у техніці тафтінгу в стилі урбаністичного етноромантизму за оригінальними ескізами художниці.

      Atelier Lilu меблева фабрика сучасного класичного дизайну. Бренд презентує новинку, яскравий стилістичний експеримент пуфи-двійнята Joke, створені у співпраці з дизайнеркою Ольгою Фрадіною.

      Дизайнерка Інна Зіміна Новий та новий український бренд innazimina дебютує на салоні із будуарним столиком Sofi, що є і красивим, і розумним водночас має вбудовану акустичну систему.

      Новий бренд Conférma продемонструє колекцію меблів та світла з натуральних матеріалів у стилістиці стриманої актуальної класики із благородних порід дерева та натурального каменю.

 

Проект реалізується за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

 

 

За додатковою інформацією звертайтеся:
expodesign.ua@gmail.com
+380677700757 Сана Шевченко (організаційні питання)
+380668489233 Анастасія Білецька (творчі та креативні питання)