Maison & Objet Paris

Українcькі дизайнерські бренди на січневій виставці «Maison&Objet» 2019 (Париж)

Після успішного вересневого дебюту колективного стенду п’ятірки українських дизайнерських брендів на французькому салоні Maison&Objet, початок 2019 року відкриє нову серію виставкових європейських презентацій українського дизайну. На зимовому Maison&Objet 2019, який відбудеться у Парижі 18-22 січня, буде представлено другий колективний стенд «Ukrainian Design Brands vol.2».

П’ять яскравих українських виробників та бюро, обраних на конкурсній основі, продемонструють свої нові колекції меблів, інтер’єрного декору та освітлювальних приладів, що створені відомими українськими дизайнерами.

Студія Sergey Makhno Architects представить у Парижі з новою екзотичну колекцію  меблів та аксесуарів «УКРСАВАНА», яка іронічно поєднує мінімалізм, мистецтво, українські традиції та японську філософію вабі-сабі.

Бренд дизайнерських меблів MZPA представить «домашні» офісні меблі та підвісні світильники з натурального ясеню та м’якої шкіри

Goloob Design Buro, напрямком якого є емоційний інтер’єрний декор та світлові аксесуари, продемострує складні за виробництвом, але лаконічні за сприйняттям керамічні світильники та інтер’єрні аксесуари.

Студія світла Next Level Lighting покаже колекцію підвісних ламп-трансформерів з натурального дерева із вбудованим LED-освітленням, на дизайн якої надихнула графіка природних структур та «траекторії» законів фізики.

Компанія QUALITA пропонує предмети з нової колекції меблів у стилі «екологічний» поп-арт, виконані з використанням березової фанери. Особлива риса колекції — гра з оптичними ілюзіями, що віртуозно реалізована за допомогою прийому перфорації.

Проект реалізується за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.
Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті: eu4business.eu

За додатковою інформацією звертайтесь:

+38 067 770 0757 (Сана Шевченко)

+38 066 848 9233 (Анастасія Білецька)

expodesign.ua@gmail.com