Ukrainian design brands vol.3 на міжнародному салоні меблів, дизайну та декору Maison et Objet (вересень 2019, Париж)

Вже втретє до однієї з найбільших і найавторитетніших європейських виставок інтер’єрного дизайну та предметів декору Maison&Objet долучається чергова п’ятірка українських брендів.
Студія меблів DONNA із дизайнерськими декоративними панно BORBOLETA та м’якими модульними пуфами KONYKY; Vahan Avakian із новою колекцією ваз та світильників серії CORAL; компанія ZEGEN, що представляє два різних погляди на сучасний письмовий стіл; студія NEXT LEVEL LIGHTING, яка презентує нову серію дерев’яних LED-люстр; «новонароджений» бренд SleepOnnn з колекцією меблів та текстилю для дитячої кімнати.

Склад учасників проекту було визначено на конкурсних засадах колективом міжнародного журі. Селекцію здійснювали: дизайнер інтер’єрів, президент Європейської асоціації дизайнерів і декораторів, месьє Дідьє Маргеріт (Didier Margueritte), засновник культового блогу про дизайн BLOG ESPRIT DESIGN Венсан Ромео (Vincent Romeo), засновник найстильнішого європейського дизайн-блогу joyana.fr Джо Яна (Jo Yana), дизайнер та засновник студії iskos-berlin Олексій Іскос, головний редактор видання PRAGMATIKA та тонкий поціновувач мистецького вираження прагматичного погляду на дизайн Костянтин Ковшевацький (Konstantin Kovshevatsky), креативна директорка MAINO Ukraine Анастасія Білецька (Anastasiia Biletska), засновниця українського бренду DAVIS CASA — речника гарного смаку в дизайні, Фаїна Еренбург (Faina Erenburg).

Проект реалізується за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

За додатковою інформацією звертайтеся:
expodesign.ua@gmail.com
+380677700757 Сана Шевченко (організаційні питання)
+380668489233 Анастасія Білецька (творчі та креативні питання)