Що перетворює дизайнерську ідею на гроші? Хто є основними учасниками екосистеми дизайну та виробництва, як навчитися в ній працювати? Навіщо тисячі дизайнерів та виробників щороку беруть участь у міжародних виставках і що це дає? І скільки це для них коштує?
Відповіді на ці та на багато інших запитань ми намагалися дати на першій консультації-лекції, присвяченій участі українських дизайнерів та виробників у міжниродних меблевих та дизайнерських виставках.
Дякуємо всім зацікавленим дизайнерам та виробникам, які вчора відвідали нашу консультацію на виставці KIFF / КИФФ – Kiev International Furniture Forum. Сподіваємося інформація була корисною та чекаємо ваших заявок на участь у Paris Design Week* та Maison & Objet* 2018.
Дякуємо огранізаторам за запрошення та за влаштування такого неймовірного простору Urban Tech Ukraine – архітектору Наталі Олексієнко та Prima interior і особисто Iryna Pryma
*Допомога дизайнерам та виробникам надаватиметься на замовлення European Bank for Reconstruction and Development (EBRD), у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу