Félicitations! Congratulations! Вітаємо!
Обрано переможців конкурсу на участь у одній з головних подій бурхливого жіття європейського дизайну – Maison et Objet та Paris Design Week!Відповідно, дві «п’ятірки» українських дизайнерів ( Michel Samoriz, SAMORIZ design; Marian and Oksana Shumeda, O. M. SHUMELDA; Berezniak David; Inna Zimina; Kunytsa Artem, Skeld Design) та молодих брендів (DONNA; Next Level Lighting; Vahan Avakian; sleep.onnn; ZEGEN) отримають допомогу від Європейського Банку, який вбачає за доцільне вкладати в розвиток найперспективніших гравців українського креативного поля.


Отже, осінь знову буде урожайною для українських дизайнерів, які дедалі гучніше заявляють про себе поза межами країни. Після напруженої (внутрішної емоційної) боротьби, міжнародне жюрі обрало найцікавіші ідеї та реалізовані серійні продукти. До речі, і на міжнародних, і на українських експертів чекали нові відкриття — як нових імен та нових чудових предметів, так і нової естетики українського дизайну, який постійно перебуває у цікавому еволюційному процесі. Селекція цього року, здається, може задати ще один напрямок, для якого так і проситься назва «український шарм», чи французькою «charme urkainien»: адже ці предмети «тримають баланс» між французькою елегантністю та українською етнічною емоційністю. Отже, вітаємо переможців! Дякуємо всім учасникам, хто взяв участь у конкурсі! Велика подяка всім членам селекційної комісії – це був нелегкий вибір!

За правилами проекту, ті, хто не увійшов до п’ятірки переможців Paris Design Week, але подав заявку на конкурс та увійшов до фокусної 10ки, також мають змогу стати учасником проекту на загальних спеціальних умовах.

Щиро, Анастасія Білеціка та Сана Шевченко
Maino Design Ukraine

Програма реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу