4 грудня 2019 року в салоні DAVIS CASA відбувся вечір-побачення із молодим напрямком для українського дизайну – галерейний дизайн, який презентувала креативна директорка агенції розвитку дизайну MAINO DEISGN UKRAINEAnastasiia Biletska.
Колекція «етно-романтичний» дизайн – перша спроба зібрати разом предмети створені натхненням від рідної землі без «шароварів». Ці речі не просто меблі чи предмети декорування інтер’єрів – це речі оберіги, мовчазні-красномовні передавачі, локатори та транслятори українського особливого способу мислення. Предмети створені для тих кому замало просто функцій, речі, що випромінююсь сенси збережені століттями почуття та відчуття нашої землі втілені у матерію сучасні «оберіги».
Трохи ніяково від розуміння того, що нарешті в Україні, щонайменше стали говорити про ЦЕ серьйозно, і також ПОКАЗУВАТИ!
Сердечна невичерпна подяка фаина еренбург DAVIS CASA за довіру, за те, що відкриті та щирі, за те що 25 років привчаєте гарного смаку в дизайні, а тепер і стали базою розвитку для нашого власного українського індивідуального смаку.
Дякуємо Alexandrine Lukach Intemporary Design Studio by Alexandrine Lukach за сміливість та ювелірну роботу хірургічного вживлення “українського духу” в європейський сталий класичний простір. First ukrainian experience шеф-дизайнер Intemporary Design Studio by Alexandrine Lukach Александріна Лукач розповіла про те, як змінила генетичний код житлового інтер’єру, інтегрувавши в нього 196 предметів від 40 українських дизайнерів, і тим самим створила інтер’єрний прецидент в Україні.
Дякуємо нашим дорогим дизайнерам за іхні думки та іхні предмети, що стали учасниками першого кроку: Юрій Ринтовт, Вікторія Якуша, Михайло Саморіз, Інна Педан, Сергій Махно, Яна Молодих, Христина Гайдамака, Уляна Зачкевич та Станістав Бойчук.
Дякуємо Фаїні Еренбург за артистичну космічну атмосферу майбутнього, що виходила із колажу FY collage №3 і Юрію Мусатову за керамічну колекцію “гості із невідомого” та окремо на “Ангела”.
Вдячні експертам події, що дали орієнтири на майбутній розвиток: Лариса Цыбина (Larisa Tsybina) Konstantin Kovshevatsky, Федір Возіанов, Наталя Бакуліна, Natasha Yegorova, Olga Fradina
Щиро за вашу роботу вдячні Pragmatika Prima interior Home Ideas Supply ELLE Decoration Ukraine ID.Interior Design Magazine 💙💙
Дякуємо однодумцям Design4Ukraine
Дякуємо всім гостям події 💙
Це тільки початок!
Побачимося

Фото: Владислав Пінчук


Фаїна Еренбург


Анастасія Білецька


Александрина Лукач


Лариса Цибіна


Федір Возіанов


Костянтин ковшевацький