«Французька весна в Україні» подарує киянам ще один арт-об’єкт. На Хрещатику, 34 з’являться нові вітрини магазину «Всі. Свої | Дім та Декор» як результат колаборації відомої французької декораторки Ізабель Даерон, в портфорліо якої — робота з бутиками Hermes у Токіо та Парижі, та знаної української художниці Дарії Альошкіної, що працює в традиційній української техніці витинанки. Вперше джерелами натхнення французького декоратора стануть кольори української землі та природних матеріалів, а також предмети декору українських дизайнерів.

У рамках проекту, 13-16 квітня, відбудеться
АТЕЛЬЄ-ПРАКТИКУМ З ВІТРИНІСТИКИ ВІД ВІДОМОЇ ФРАНЦУЗЬКОЇ ДИЗАЙНЕРКИ ІЗАБЕЛЬ ДАЕРОН.

Новий формат навчання та абсолютно нові для українського простору навчальні можливості!

Протягом трьох днів Ізабель Даерон стане куратором навчальної програми для професіоналів у форматі Ательє. Практикум відбудеться у рамках спільного міжнародного проекту французького декоратора та українського рітейлу. Захід буде корисним дизайнерам, які зможуть розширити спектр своїх професійних навичок у перспективній та затребуваній сфері. Кожен, хто хоче професийно займатися декоруванням вітрин, зможе використати унікальну можливість та пройти всі етапи створення вітрини за європейською схемою під керівництвом досвідченого фрацузького куратора.

Після завершення учасники Ательє отримають Диплом про участь у проекті в рамках «Французької Весни 2019»

Три навчальних дні. Двадцять годин найціннішої інформації. Новий практичний досвід.

Під час навчання ви дізнаєтесь:

– Яким має бути професійний бриф

– Як обирати успішний концепт та презентувати його замовнику

– Як адекватно розрахувати основі етапи та таймінг проекту

– Реалізація ідеї: засоби, матеріали, композиція, колір. Світові тенденції в декоруванні вітрин

– Як працює та «продає» сценографія вітрини

– Як вирішувати маркетингові завдання за допомогою декорування

Ізабель Даерон. Дизайнер, лауреат FAIRE DESIGN 2018, засновник «Студії Ізабель Даерон», діяльність якої будується навколо трьох областей знань, що діють в синергії: міський дизайн, сценографія та дослідження. 

Серед клієнтів студії Ізабель – Центр Жоржа Помпіду, паризікі та токійські букіки Hermès, французькі філії мережі Leroy Merlin, Orange, Suez environment, Lesieur і інші. 

Сьогодні Ізабель Даерон реалізовує проект дизайну фонтану для площі Сен-Жермен в Ренні, створення пристрою Aéro-Seine, торгового центру міста Парижа, а також розробляє нові вітрини для Hermès International і Hermès Japan.

Вперше джерелами натхнення французької декораторки, яка працює з культовими світовими брендами, стануть кольори української землі і природних матеріалів, яки вона поєднає із французьким стилем та українською традиціною технікою витинанки у виконанні відомої української художниці Дарії Альошкіної.

Використайте свою надзвичайну можливість долучитися до нової культурної колаборації та отримати з перших рук неоціненний професійний досвід!

Вартість участі у ательє-практикумі:
8500 грн (за умови оплати до 28 березня)
9500 грн (за умови оплати після 28 березня)

Після завершення учасники Ательє отримають Диплом про участь у проекті в рамках «Французької Весни 2019»

Також у рамках проекту:

Відкрита лекція з колористики у дизайні та вітриністиці
13 квітня (субота)
15:30 – 16:30
2019 рік — рік повернення сміливості використання кольорів в інтер’єрі.
«Намагайтеся, щоб в інтер’єрі квартири або будинку були присутні максимум три яскравих кольори, які можна комбінувати з фоновими», — каже французький декоратор Жан Луї Деньо.
Тож, які кольорові комбінації стануть найвигіднішими? Які обрати як фонові, а які — акцентними та як правильно визначити іх пропорції?
Лекцію читає засновник бренду ARGILE (офіційний представник в Україні MANDERS) експерт-колорист мєсьє Жан Фредерік Нотом (Jean Frédéric Nothomb).

Відкрита лекція Ізабель Даерон
13 квітня (субота)
17:00 – 19:00
Лекція з мистецтва декорування вітрин із прикладами її останніх робіт для Hermès у Токіо та Парижі.

Вхід на лекції вільний за умови реєстрації: expodesign.ua@gmail.com
Кількість місць обмежена

Використайте свою надзвичайну можливість долучитися до нової культурної колаборації та отримати з перших рук неоціненний професійний досвід!

Локація проведення заходів: Магазин Всі. Свої | Дім та Декор. Хрещатик, 34

Урочиста презентація нових вітрин за участю ЗМІ та почесних гостей відбудеться 
16 квітня о 16.00. Локація: Магазин Всі. Свої | Дім та Декор. Хрещатик, 34

Додаткова інформація за телефонами: +38 067 770 07 57, +38 066 848 92 33