Для проведення відбору учасників серед усіх прийнятих заявок на участь у Paris design week та у виставці Maison&Objet 2018 ми запросили професіоналів, які розуміються на промисловому дизайні, виробництві предметів дизайну та меблів, знаються на нових технологіях та тенденціях. Представляємо наших експертів-консультантів:

 

Вінсент Ромео

Головний редактор, трендхантер

Освіта: з 2004 по 2006 – CS2i Nevers, майстер Bac + 5, Магістр, інформатика і розвиток, інженерна справа;

з 2000 по 2002 – ТПП Nevers Training Group, BTS Computer Science, IT Application Developer

Кар’єра: Засновник та головний редактор Blog Esprit Design 

Blog Esprit Design французьке он-лайн медіа, присвячене дизайну у всіх його формах: від ідеї до творіння, від натхнення до виробництва, від руки до інструмента, від майстра до дизайнера … Всі ці поняття, врешті решті, нічого без один одного.

Досягнення: З 2008 року платформа BED пропонує щоденний огляд нових талантів та об’єктів, 100% селекційну експертну інформацію зі усього світу для промислових дизайнерів, архітекторів, дизайнерів інтер’єру.

Олексій Іскос

Промисловий дизайнер

Освіта:  Архітектурний факультет Харківського Інженерно-Будівельного Інституту;

Педагогічний Інституті ім. Сковороди.

У 1991 переїхав до Данії. Закінчив відділення предметного дизайну Датської Школи Дизайну в 1996.

Кар’єра: З 1999 до 2010 працював в студії Komplot Design.

З 2010 співзасновник і партнер в Iskos-Berlin Design.

Досягнення: Продукти, розроблені в першу чергу в KOMPLOT, а потім в ISKOS – BERLIN, були представлені в музеї дизайну Данія, Die Neue Sammlung – Міжнародний музей дизайну в Мюнхені, Музей сучасного мистецтва, Нью-Йорк та ін. Різні твори входять до колекцій дизайнерського музею Данмарк, колекції Державної мистецької ради та Ісландського музею дизайну.

У 2018 відкрив студію Aleksej Iskos Design.

Філософія: “Ми бачимо дизайн як мистецтво розповіді. Ця історія зазвичай досить складна, складається з семантики, морфології, матеріальності, технології об’єктів та багатьох інших елементів.”

 

Анастасія Білецька

Практик формування процесів розвитку української дизайн спільноти.

 

Кар’єра: Арт директор Creaheart communication agency, MAINO design Ukraine

Досягнення: релізовані міжнародні проекти: Bologna Design Week (Design Exists 2015, Collaboration 2016), Paris Design week (Les vols/«Польоти уві сні та наяву») 2016, Transformation 2017), “Ефект Хризаліди” Париж, 2017.

Філософія: “Ми повинні давати собі шанси. Це стосується всіх сфер життя – суспільного, бізнесового, приватного”.

Моя місія співзвучна до місій компаній з якими я працюю – створювати успішні приклади, які входять до сучасної історії українського промислового дизайну, допомагати формувати та просувати сталий образ “українського стилю-дизайну” в Європі та світі.

 

 

Андрій Завальнюк

Власник компанії ПП “ВКФ Меблеві технології”

Місія: Створення синергетичного поля для комунікації учасників меблевого ринку з метою генерації конкурентного експортно-орієнтованого продукту з високою доданою вартістю.

 

Анастасія Бєлогривцева

Головний редактор, дизайн-транслятор

Освіта: Київський Інститут Журналістики.

Сміливо вважає, що працює за фахом, хоча дизайном захоплюється більше, ніж написанням текстів. Це захоплення почалося зовсім випадково, коли прийшла працювати звичайним редактором в глянсовий журнал, а після співбесіди була призначена «інтер’єрним» і випусковим за сумісництвом.

Кар‘єра: 2012 – 2014 – випусковий, інтер’єрний редактор журналу “Дім та Інтер’єр”; 2013 – 2015 – автор-фрілансер порталу O’DOME, журналу “Ідеальний дім”; 2015 – головний редактор порталу HIS.

Анастасія Люстерник

Інноватор, дизайнер

Освіта: Istituto Europeo di Design Milan за спеціальністю дизайн інтер’єрів; Istituto Marangoni Milan за спеціальністю продакт дизайн, дизайн освітлення.

Кар’єра: Засновниця київського Fablab Fabricator – майстерні швидкого прототипування.

Досягнення: Переможниця конкурсу на розробку простору для книжкового магазину La Feltrinelli Milan; Друге місце у конкурсі Yacht concept design Monaco.

 

 

Євген Семененко

Культуртрегер, куратор дизайн програм

Кар’єра: Займає посаду Senior Graphic Designer Coca-Cola Ukraine і посаду глави правЗанімает посаду Senior Graphic Designer Coca-Cola Ukraine і посаду голови правління «ВАРТО» (Київське об’єднання молодих дизайнерів України) .ленія «ВАРТО» (Київське об’єднання молодих дизайнерів України).

Досягнення: створив найпопулярніші і відвідувані культурно-освітні проекти спільноти дизайнерів на території України, таких як: ВАРТІ ІМЕНА, ВАРТЕ КІНО, ARCHISPHERE, INDUSTART, ВАРТА СПРАВА, AUTOМАЙ, люстри, ВАРТЕ Кiно … і т.д.

 

Ольга Терефєєва

Менеджер-стратег, дизайнер інтер’єру, викладач

Кар’єра: Менеджер pr and partnership у SBID UKRAINE, Товариство британського і міжнародного дизайну в Україні, дизайнер інтер’єру, викладач EDS (Європейська Школа Дизайну в Києві)