Дизайнери

Артем Колюка

Дизайнер і спізасновник Next Level Lighting (NLL). Перебуваючи у постійному пошуку нових рішень та свіжих ідей у різних сферах — моді, графічному дизайні, дизайні інтер’єру, він врешті знайшов себе в конструюванні освітлювальних приладів. Створення люстр компанія почала ще у 2014 році. Шукаючи натхнення у природі речей, космосу та світі молекул, Артем Колюка представляє свою колекцію світильників серії «Interstellar».

fb.com/artem.kolyuka

Артем Колюка
Артем Колюка

Юрій Зименко

Відомий український дизайнер, керівник Design Studio Yuriy Zimenko. Займається дизайном приватних і громадських просторів, предметним дизайном. На створення дизайна колекції Op-art Юрія надихнуло сучасне мистецтво, а саме — напрям поп-арт, мистецька течія другої половини ХХ століття, в якому використовувались різні оптичні ілюзії. Автора надихнули різноманітні геометричні абстракції, засновані на особливостях сприйняття пласких та просторових фігур, чия фактура стає головним засобом виразності.

fb.com/ZimenkoYurii

Юрій Зименко
Юрій Зименко

Сергій Махно

Засновник SERGEY MAKHNO ARCHITECTS – «WE ART THE WORLD!» — саме так звучить слоган відомої майстерні сучасного українського дизайну та архітектури SERGEY MAKHNO ARCHITECTS, яка успішно працює у трьох напрямах: дизайн інтер’єрів, архітектура, предметний дизайн. За 15 років роботи студія реалізувала майже 600 проектів у 16 країнах світу. SERGEY MAKHNO ARCHITECTS має виразний та впізнаваний стиль, який її засновник, архітектор Сергій Махно, називає Ukrainian Contemporary, віртуозно поєднуючи мінімалізм, мистецтво, українські традиції та японську філософію вабі-сабі. Минулого року студія відкрила власне керамічне виробництво і відтепер постійно дивує новими можливостями цього матеріалу та неочікуваними напрямками дизайнерського мислення. Також Сергій Махно заснував першу в Україні галерею предметного дизайну Sergey Makhno Gallery.

Роботи SERGEY MAKHNO ARCHITECTS відзначені престижними міжнародними преміями: Red Dot Design Award, The International Property Awards, SBID.

fb.com/sergey.makhno

Сергій Махно
Сергій Махно

Констянтин Кофта

Засновник бренда KOFTA, дизайнер, що не просто створює аксессуари. Попри те, що людина історично використовує шкіру тисячі років, саме Констянтин Кофта відкрив у цьому матеріалі надзвичайні можливості. Кожна річ створена дизайнером в єдиному екземплярі і транслює ідею індивідуальності. «Ми створені такими різними в формах, кольорах, світогляді не для того, щоб одягатися однаково» — вважає Констянтин. Особлива техніка обробки шкіри дозволяє дизайнеру досягати неймовірного результату. Від ефекту дерева, іржавого металу, до рельєфів епохи бароко – завдяки такій реалістичності, вироби Констянтина нагадують більше арт-об’єкти, аніж аксесуари.

koftastudio.com

Констянтин Кофта
Констянтин Кофта

Юрій Ринтовт

Харківський архітектор, який одним з перших почав працювати у популярному нині напрямку «екодизайн». У проектах Юрія дизайн невимушено й органічно «обростає» елементами природи.

Нагороди: Eco — hotel «Friend House», Venice, 2012; WAN 2012 |”Hotel of the year” | Longlist, 2012; Биеннале архитектуры «Под крышей дома…» | «предмет в интерьере» | лауреат, 2012, Москва; Водопарад | «Хит выставки» | Гран — при, 2012, Харьков; «SIE SELECTION» | «Wood» | 2 место, Friend House, 2012, Болонья; «ARCHI BAU AWARDS|ARCHI-EUROPE» | «дизайн интерьера» | приз жюри, Friend House, 2009, Мюнхен.

ryntovt.com

Юрій Ринтовт
Юрій Ринтовт

Павло Вєтров

Дизайнер, який спеціалізується на предметному дизайні та має опит колаборації з відомими брендами Lexus, Temahome, TwoSix, Zegen та багато інших. Має більш ніж 70 нагород серед яких Red Dot Award, German Design Award. Його роботи опубліковані в виданнях Forbes, Elle, Vogue, Le Figaro та він постійний учасник виставок Imm Cologne, Salone del Mobile Milano, London Design Fair and Paris Design Week.

pavelvetrov.com

Павло Вєтров
Павло Вєтров

Андрій Могила

Дизайнер, засновник дизайн-студії «СІТЕК». Він є кофаундером двох стартапів у сфері дизайну: «TheCase» і «Razom». Понад десять років проектує приватні та комерційні інтер’єри. Є автором 250 реалізованих об’єктів дизайну. У всіх своїх роботах Андрій Могила поєднує функціональність і емоційність.

citek.ua

Андрій Могила
Андрій Могила

Катерина Соколова

Український промисловий дизайнер Катерина Соколова народилась в 1984 р в Харкові. Катерина працює в різних напрямках: меблі, світло, електроніка, декор та є засновником і креативним директором бренду NOOM та SOKOLOVA design studio. Катерина закінчила Харківську Державну Академію Дизайну та Мистецтв, факультет промислового дизайну. Та практикувалась в Німецькому Дизайн Університеті «Burg Giebichenstein Kunsthochschule Halle». Вона учасник і переможець багатьох європейських дизайн виставок і конкурсів. Найбільш вагомий з яких, Red Dot Design Award 2015 року. З 2011 по 2017 року на постійній основі співпрацювала з французькою компанією Jarre Technologies, що виробляє дизайнерську аудіотехніку і електроніку. Засновником і головним ідеологом компанії є відомий французький музикант Жан Мішель Жарр. Катерина співпрацює з європейськими та азіатськими брендами та виробниками. Основні клієнти: Ligne Roset, Jarre Technologies, Forestier, Bolia, Palau.

sokolova-design.com

Катерина Соколова
Катерина Соколова

Юрій та Віталій Кирилови / Хочу Раю

Це українське дизайн-бюро, засноване братами Юрієм та Віталієм Кирилів спільно з Данутою Кріль. Основна ідея бюро — це створення мікросвітів — цілісних історій, що розкривають унікальність бренду. Основними напрямками роботи є Просторовий дизайн/Space design (архітектура, ландшафт, інтер’єр з об’єктами та елементами) з Комунікаційними елементами/ Сommunication elements (графічний дизайн, фото, відео) та предметний дизайн/Product design (меблі, обладнання, гаджети, елементи). Роботи дизайн бюро Hochu rayu неодноразово отримували визнання як на національному, так і міжнародному рівнях, здобули такі нагороди як A’design awards, Design and Design by Marc Praquin and London VM Christmas.

hochurayu.com

Юрій та Віталій Кирилови / Хочу Раю
Юрій та Віталій Кирилови / Хочу Раю

Юлії Яланджи

Українська художниця народилась та працює в Одесі. Після отримання у 2005 році технічної освіти у Одеському Національному Політехнічному Університеті, працювала декілька років у сфері дизайну. Вирішивши тісніше пов’язати своє життя з традиційними видами візуального мистецтва та предметним дизайном, отримує другу освіту. До 2013 року Юлія вивчала живопис у одеському художньому училищі ім. Грекова. З 2009 року активно приймає участь у виставках. Навесні 2017 року світ побачив проект «Клітина практика». Масштабна скульптурна інсталяція надихнула художницю на створення серії світильників з використанням таких природних матеріалів як папір, метал, камінь, керамика, дерево. Всі вироби зроблені власноруч. Паралельно цьому Юлія Яланжи відкриває власну галерею, де представлені вироби мистецтва та дизайну, а також впроваджені освітні проекти.

objects.yalanzhi.com

Юлії Яланджи
Юлії Яланджи

Ігор Скрипник

Дизайнер меблів та інтер’єру Ігор Скрипник є співзасновником студії Brightmind Architects, серед головних переваг якої – увага до деталей, тактильні відчуття, функціональність та індивідуальність. Ігор вже більше 7 років проектує публічні та приватні простори, та невпинно працює над соціальними проектами та проектами, пов’язаними з розвитком міста та країни. Не дивлячись на основний інтер‘єрний напрямок, постійно проявляє себе в інших сферах, наприклад, в предметному дизайні.

behance.net/xyoungx

Ігор Скрипник
Ігор Скрипник

Сергій та Олександр Львов, студія «Levantin design»

Студія «Levantin design» не тільки випускає оригінальні предмети інтер’єру під власним брендом, але і співпрацює з українськими та іноземними виробниками. Місія Levantin design — показати, що в Україні, незважаючи на відсутність підтримки масового виробництва, все ж таки можна реалізувати найсміливіші ідеї, бо їх потребують люди з незвичайним поглядом на життя. Студія «Levantin design» брала участь в українських та міжнародних виставках, в тому числі здобула міжнародну премію CIRRINA: DESIGN AND DESIGN INTERNATIONAL AWARD: Book of the Year Vol. 10 2017, Paris, France та перемогла в конкурсі «Ukrainian Design: The very best of 2013». Роботи студії були опубліковані на сторінках «Elle Decoration», «AD magazine», «Domus Design», «Салон», «Prima interior», «NM House», «Pink» та ін. Також дизайнери плідно співпрацюють з компанією D-ART-S (Metal Style). Це дизайнерські меблі, створені з металу під керівництвом досвідченого дизайнера інтер’єрів та ландшафтів Тетяни Дрюкової та Юрія Суслина, засновника компанії Metal Style, що займається виробництвом індивідуальних дизайнерських металоконструкцій. Кожен предмет D-ART-S проходить численні випробування на міцність та ергономіку, головні вимоги до колекцій – стиль та якість. Студія має успішний досвід творчих колаборацій з відомими українськими дизайнерами, які розділяють прихильність до металу як матеріалу.

levantindesign.com

Сергій та Олександр Львов, студія «Levantin design»
Сергій та Олександр Львов, студія «Levantin design»

Студія керамічного дизайну «Velika Bogaiha»

«Велика Богаїха» у своїй творчості надає перевагу саме ужитковому мистецтву, створюючи оригінальні дизайнерські речі для дому. В основному це посуд і різні елементи інтер’єрного декору. «Ми хочемо, щоб річ жила, одухотворювалась і надихала людей у простих буденних справах. Адже ідеальний дизайн повсякденної (начебто) дрібниці перетворює процес користування на щось більш усвідомлене…» Студія утворилася у 2015 році на ентузіазмі двох творчих людей, які намагаються передати через матеріал своє світовідчуття. Техніки обробки кераміки, які використовують автори, екологічні, дуже давні, зараз доволі рідкісні. Серед них чорніння, об варка, вощення, об молочення. На Paris Design Week дизайнери Іван Івасюк та Маргарита Дем’янець будуть представляти керамічні аксесуари, виконані у техніці чорніння (димлення, smoke firing). Представлена колекція включає в себе поєднання двох матеріалів: кераміки та дерева. Дерев’яні елементи несуть практичну функцію (оберігаючи руки від надмірного тепла) та декоративну, – адже це неймовірно стильне поєднання, коли два матеріали підкреслюють неповторні фактури один одного, будучи такими різними: холодний метале-вий відблиск кераміки та тепло дерева!

instagram.com/velika_bogaiha/

Студія керамічного дизайну «Velika Bogaiha»
Студія керамічного дизайну «Velika Bogaiha»

Бренд Woolkrafts

Бренд увійшов у ТОП-100 брендів України за версією журналу ФОКУС (червень, 2018) та відомий своїми пледами з картою Києва та колаборацією з американським ілюстратором Бренданом Монро, який є автором малюнків у головних офісах Facebook, AirBnB у кремнієвій долині та іншими роботами. На кожному пледі завжди зазначено «Proudly from Kyiv. Ukraine». У колаборації з Павлом Ветровим, триразовим призером найпрестижніщої нагороди в сфері промислового дизайну Red Dot Awards, Woolkrafts представляють на PDW18 серію пледів із 100% італійської мериносової вовни. Колекція носить назву «MOODS». Авторів надихало спостереження за людьми, бо у кожному з нас існують різні якості. Утім, є настрої, які переважають, тому було обрано основні та уособлено їх у пледах, так ніби це людина, яка зараз є поруч із вами з його власними унікальними рисами. А саме: Плед «Naughty» — коли ти перебуваєш у грайливому настрої і хочеться трохи нахабства. Він грайливий і ризикований. До створення цього пледу дизайнера надихнув портрет Ейнштейна, який прекрасно передає цей настрій. Плед «Sensitive» — коли ти хочеш мріяти і присвятити себе мистецтву. Він творча натура, яка любить фантазувати та мріяти, і що як не дощ завжди підштовхує нас до такого стану. Плед «Curious» — коли ти чекаєш нових відкриттів. Він дослідник, мандрівник. На втілення цього пледу дизайнера надихнув вигляд у вікно літака. Зрештою, кожен відчуває себе маленьким першовідкривачем, коли летить у нову подорож.

woolkrafts.com
fb.com/woolkrafts

Бренд Woolkrafts
Бренд Woolkrafts

Студія авторського фарфору та кераміки Maistrenko

Молодий український бренд, створений подружжям художників-керамістів Олексою та Олесею Майстренко в 2013 році. В роботах студії відображається світогляд майстрів. В кожному предметі напрочуд гармонійно поєднуються художня цінність і функціональність, виразний стиль та висока якість, технології і натхнення природою. Максимальна персоналізація предмету, виключення поняття «масової продукції». Кераміка вироблена обмеженим тиражем або представлена в одиничному екземплярі.
Серед клієнтів студії – відомі ресторатори, дизайнери і художники. Наприклад, спеціально для художнього проекту відомого куратора Павла Гудімова «Тіні забутих предків», що проходив в «Мистецькому Арсеналі» (Київ, Україна) в 2015 році, була створена серія посуду та ваз. На замовлення Lexus RX 2017 році було розроблено чайний фарфоровий сервіз ”simple”.

fb.com/Maistrenko-_ceramics-1238101132885078

Студія авторського фарфору та кераміки Maistrenko
Студія авторського фарфору та кераміки Maistrenko

Анна Манакова

Дизайнер предметів та простору, студентка Accademia Belle Arti di Verona художник та засновниця бренду Manako Design. Анна розглядає дизайн, як матеріалізацію підсвідомого, в усіх її роботах відчувається рух та енергія, а глибоке естетичне переживання – один із основних факторів успішного продукту. «Шлях ідеї починається з точки та лінії, які згодом перетворюються на композицію. Головне – відпустити руки та слухати серцем. Мій рецепт – надихатися природними першоджерелами, творити та слухати тільки справжню себе» – розповідає Анна. Серед робіт Manako Design – меблі, предмети освітлення та кераміка. Анна працює в стилі “органічного дизайну”, а її предмети отримали визнання на конкурсах “Fondazione Aldo Morellato.Il mobile significativo 2015” та “Saef. Benessere Imresa 2016”. Анна Манакова застосову авторську методологію «INSPIREFLEX»: рефлекс натхнення, зміст якої полягає у розробці алгоритмів творчих процесів, у вмінні трансформувати образи та ідеї в проекти та форми і предмети.

manako-design.com

Анна Манакова
Анна Манакова

Анна Гульпе

Творча особистість з мільйоном ідей, які вона втілює в життя під брендом GUASH. GUASH – це унікальні авторські прикраси та одяг, що несуть філософію сьогодення та створені під впливом сучасного світу. «Життя GUASH почалося зі створення футуристичних прикрас, які ніби потрапили до нас з далеких планет, а згодом до них приєднався не менш екстравагантний одяг. Коли я вперше демонструвала свої прикраси широкій публіці, то побачила як люди розглядали їх, та не наважувались їх носити з своїм повсякденним гардеробом. Тому я створила одяг під прикраси. Спочатку це були однотонні сукні цікавого крою, з натуральних тканин, переважно чорного кольору. Пізніше з’явилися авторські принти ручної
роботи, вишиті на грубій тканині. Мій одяг — для сміливих творчих людей, для справжніх поціновувачів мистецтва. Я завжди в пошуках нових незвичайних форм, не боюсь експериментів в крої, використанні незвичайних тканин і матеріалів». Guash-it’s art then can be wear.

fb.com/guash.anna

Анна Гульпе
Анна Гульпе

Катерина Шмигельська

Студія дизайну Катерини Шмигельської вже понад 12 років займається проектуванням і декоруванням сучасних інтер’єрів, веденням авторського нагляду та повній реалізації кожного об’єкту у Києві, Львові й інших містах України та за її межами. Головний дизайнер — Катерина Шмигельська – вважає своїми пріоритетами: індивідуальний підхід до кожного клієнта, витончений смак та особливий погляд, що створює відчуття комфорту замовнику у спроектованому середовищі. Катерина має великий досвід роботи з іноземними замовниками, та постійно експерементує. Усі предмети, розроблені студією, є функціональними і декоративними водночас.

fb.com/Curly-Design-Interiors-by-Kateryna-Shmyhelska

Катерина Шмигельська
Катерина Шмигельська