Людині потрібні фактури, текстури і кольори, емоції, що дарують фізична присутність та інші люди. Неможливо все перевести в он-лайн. Про фактичну присутністіь і те, як об’єкти вміють взаємодіяти із лбюдьми та простором «розповів» спеціальний проєкт «Дизайн і Люди», що було проведено під час виставки Ukrainian Design Brands. Тотальна присутність 2020 в новому креативному києвському просторі KOOPERATIV.

Люди на фото: Христина Гайдамака, Оксана Донська, Галина Проскуріна, Ірина Белан, Лілія Самойленко, Анастасія Білецька, Алла Коломоєць та Тарас Коломоєць.

Предмети та об’єкти на фото: килим «Лісовий острів» Христини Гайдамака, тумба Breakfree від «Kassone. Індивідуальні меблі», лавка та стелаж від container.studio, модульні меблі від miracle2people, ліжечко-халабуда Sleep.Onnn, обідній стіл та вази від Gomingir, письмовий стіл та комод від ZEGEN, серія ваз-скульптур «Храми» від GORN ceramics, лавка, стіл та табудет з колекції Organic від RDWOOD (ex. Родинне Дерево) by Ryntovt Design, доповнена реальність від FFFACE.ME, вази Ear від WAONE Interesni Kazki та стілець Neutrum.

Фотограф-сесія від Марії Мох