Знайомимо вас із членами журі конкурсу від ЄБРР за підтримки уряду США в межах Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР **, разом з компанією Майно Дизайн на участь у *Maison&Objet 2022.

Ми вдячні міжнародним експертам за домомогу у селекції учасників, що будуть представлені на двох українських стендах –

Hall 5А, UKRAINIAN CERAMIC AND CRAFT

Hall 6,  UKRAINIAN DESIGN BRANDS

Maria Christina Hamel (Designer and Producer based in Milan and Tuscany)
” У широкому та складному спектрі дизайну Марія Крістіна Хамель шукала, знайшла та розробила граматику та зміст своїх двох і тривимірних світів, мета якого здається мені цілком поетичною, позбавленою криків, дорогоцінною, зібраною та стриманою. Рідкісні прикметники в нашому галасливому середовищі.” (цит. Алессандро Мендіні, 2008)
Clementine Chambon (French multidisciplinary artist and designer)
Створюючи декор для дому з легкою атмосферою та почуттям гумору Клементін рухається між ремеслом і промисловістю. У своїй роботі вона вдало поєднує діяльність створення дизайну меблів у співробітництві із висококласними виробниками, із власноруч створеними лімітованими серіями предметів.
Fabrice Ausset (architect, designer, founder of the
FA Design Agency, Paris)
Майстер багатошарових інтер’єрів  – французький декоратор Фабріс Оссе.


Konstantin Kovshevatsky (PRAGMATIKA media, Ukraine)
Головний редактор видання PRAGMATIKA та тонкий поціновувач мистецького вираження прагматичного погляду на дизайн.
Jean-Paul Bath (CEO of Le FRENCH DESIGN by VIA, Paris)
Жан-Поль Бат – керівник Le FRENCH DESIGN by VIA, інженер із ступенем МВА, захоплений мистецтвом. після 10 років роботи в індустрії нових технологій і стільки ж у музеях, як-от Центр Помпіду, створив свою компанію, щоб сприяти творчості в бізнесі.
VIA (Valorisation of Innovation in Furniture) — це платформа для обміну, а також виставковий простір, створений у 1979 році з ініціативи CODIFAB (Комітет з розвитку французької меблевої та деревообробної промисловості) за підтримки Міністерства промисловості. Основними місіями VIA є:
– Сприяти створенню інновацій у меблевому секторі в побутовому та професійному середовищі у Франції та за кордоном (меблі, освітлення, декоративні предмети, текстиль тощо).
– Проводити заохочувальні дії, що сприяють тому, щоб Франція стала платформою для вираження міжнародної творчості в секторі житла та середовищ проживання.
– Підтримуйти молодь: VIA здобула незаперечну репутацію, відкриваючи таланти, які зараз є міжнародними.

“Як великий любитель інновацій і трохи поет, я сподіваюся, що Le FRENCH DESIGN допоможе нам створити кращий світ”, каже Жан-Поль Бат.

 

Переможці конкурсу отримають допомогу у формі грошової компенсації 85% витрат на організацію виставки. Ініціатива імплементується за підтримки ЄБРР. Фінансування забезпечується урядом США в межах Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР**.

Кількість переможців у павільйоні 6 —5 компаній.  

Кількість переможців в павільйоні 5A — 8 компаній.  

*Maison&Objet — одна з найбільших і найавторитетніших європейських виставок інтер’єрного дизайну та предметів декору, а також найпотужніша онлайн-платформа для професіоналів MOM чекають на українські дизайнерські бренди.

Для креативного та дизайнерського сектора MAISON&OBJET http://www.maison-objet.com — це найвпливовіша виставка для продажу та презентації дизайнерської продукції в Європі. Вона проходить двічі на рік (у січні та вересні) у Парижі. Відвідувачі з п’яти континентів шукають нові ідеї та продукти, відкривають для себе бренди, зав’язують контакти з усього світу з огляду на велику медіа- та професійну інфраструктуру заходу. Виставка є однією з найважливіших точок «входу» до ЄС та світових ринків у креативному секторі. Вона об’єднує тисячі професіоналів і сотні тисяч потенційних клієнтів та постачальників за допомогою пов’язаного потужного цифрового інструменту — платформи MOM https://mom.maison-objet.com/en. 

**Проєкт відбувається за підтримки ЄБРР та фінансування США в межах Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР (інші донори: Італія, Корея, Люксембург, Норвегія, Швейцарія, Швеція, Японія, та ТайваньБізнес  Фонд Технічного Співробітництва ЄБРР, та США). European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні The U.S. Department of the Treasury

За додатковою інформацією звертайтеся:

еmail: expodesign.ua@gmail.com

Тelegram:

+380 (67) 770 07 57 Сана Моро +380 (66) 848 92 33 Анастасія Білецька